Victory V40 Deluxe + kolumna Victory V112-WC-75

Sprzedane

1 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja
Opis

Elektryczna Dusza prezentuje fantastyczny  zestaw lampowy Victory V40 Deluxe. W skład zestawu wchodzi head i oryginalna kolumna 1×12. W komplecie są także oryginalne pokrowce, przełącznik nożny, okablowanie i papiery. Sprzęt sprzedaję formalnie jako używany, ale w praktyce jest on zupełnie jak nowy. Wzmacniacz nie ma żadnych śladów użytkowania, kolumna natomiast ma jedną ledwo widoczną wgniotkę na rancie. Na zestawie pograło kilka zainteresowanych tematem osób, nie był on włączony dłużej niż 5 godzin, więc zużycie jest dosłownie zerowe. Oba sprzęty zostały kupione w drugiej połowie roku 2017, są więc w dalszym ciągu na pięcioletniej gwarancji producenta realizowanej na podstawie numerów seryjnych. Nowy zestaw kosztuje ponad 8000 zł, tutaj możecie mieć wszystko to samo, co u dystrybutora zdecydowanie taniej. 

V40 Deluxe jest chyba największym osiągnięciem butikowej, brytyjskiej marki Victory. Wzmacniacz wiele branżowych nagród i ma fantastyczną prasę. Sprzedaje się on jak świeże bułeczki i w sklepach są regularne problemy z jego dostępnością. Wzmacniacz filozoficznie nawiązuje do klasycznych konstrukcji Fendera. Jest to 40W, jednokanałowa konstrukcja na lampach 6L6, wyposażona w sprężynowy pogłos, lampowe tremolo oraz (tego Fendery nie mają!) redukcję mocy do 6W i master volume pozwalający przesterować wzmacniacz także na niskiej głośności. 

Jeśli lubicie Princetony, Deluxe Reverby, Vibroluxy i inne Twiny, ale wkurza was ich ograniczona funkcjonalność, duży skok głośności od początku skali oraz nierzadko duża waga, jest duża szansa, że Victory będzie waszīm strzałem w dziesiątkę. Wzmak jest po prostu Fenderem na miarę XXI wieku – kompaktowym, uniwersalnym, dobrze wyposażonym i pięknie wyglądającym. W internecie można znaleźć pełno nagrań tego sprzętu, warto poszukać i posłuchać, bo to naprawdę jedna z ciekawszych nowości na rynku, kto wie czy nie najlepszy wzmacniacz ostatnich lat. 

 Na wzmacniaczu można ustawić zarówno idealnie czyste brzmienie (świetna baza pod peadalboard), całą barw pośrednich (klinokrancze:-]) oraz klasyczny rockowy drive. Ze świetnym tremolo i znakomitym reverbem udaje się bez problemu uzyskiwać niezliczone amerykańskie barwy. Ponadto wzmacniacz ma także przełącznik charakterystyki, który pozwala poruszać się w rejonach typowych VOX-a AC30, czy Marshalla Bluesbreakera, a więc bardziej brytyjskie. 

Dwa słowa należą się także kolumnie V112-WC-75. Jest ona wykonana z sklejki bałtyckiej i wyposażona w głośnik Celestion Creamback 75, który skierowany jest w górę pod kątem 2-3 stopni. Paczka brzmi znakomicie, bez drażniącej góry i doskonale pasuje do wzmacniacza zarówno wizualnie jak i brzmieniowo. 

Wzmacniacz jak i kolumna są wyprodukowane w Anglii. 

Zdecydowanie polecam. 

Back to top