Gibson Les Paul 1959 Reissue Custom Shop Tri Burst 2010 (R9)

REZERWACJA

19,999 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Custom Shop 1959 Reissue, czyli po prostu znany i lubiany model R9. Tym razem egzemplarz z roku 2010 w bardzo efektowym kolorze Tri Burst. Robi wrażenie i zdecydowanie wyróżnia się z tłumu.

Gitara ma wszystko, czego oczekiwalibyśmy od rasowego Les Paula z górnej półki: wspaniały top z klonu płomienistego, świetną wagę (równiutkie 4 kg) i poprawną historycznie specyfikację w stylu wzorcowych lat 50. Mamy tutaj lity, jednoczęściowy korpus bez żadnych odciążeń, aluminiowy osprzęt typu vintage (w tym klasyczny most ABR-1 mocowany bez tulejek), elektronikę typu 50’s wiring z kondensatorami Bumblebee i pickupami PAF Burstbucker 1 i 2.

Gitara ma 14 lat, ale jest zachowana w świetnym stanie. Znajdzie się kilka drobnych wgniotek i jakieś drobne ryski, ale generalnie nie ma o czym mówić. Instrument jest w całości w oryginalnym stanie, nie ma na koncie żadnych napraw i modyfikacji. Pod względem technicznym bez zarzutu. Wszystko działa jak trzeba, progi są w znakomitym stanie i zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić.

W zestawie oryginalny futerał Custom Shop oraz fabryczne papiery z certyfikatem na czele. Nowa R9 kosztuje okolice 30 tysięcy złotych. Tutaj naprawdę interesujący egzemplarz w zdecydowanie przystępniejszej cenie.