Skup instrumentów

Elektryczna Dusza prowadzi skup sprzętu gitarowego za gotówkę i oferuje usługi komisowe.  Zachęcam do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby szybko i  sprawnie, ale jednocześnie na uczciwych warunkach, sprzedać swoją gitarę, czy wzmacniacz. Zapewniam, że warto odezwać się tej sprawie, bardzo często udaje się ustalić satysfakcjonujące wszystkie strony zasady współpracy i doprowadzić do sytuacji, w której nie ma żadnych przegranych. Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. 

SKUP

Elektryczna Dusza może odkupić od Ciebie od ręki instrument lub cały pakiet instrumentów. Skupiamy się raczej na sprzęcie profesjonalnym (współczesnym lub vintage), który pasuje do ogólnej koncepcji naszego sklepu. Przede wszystkim interesują nas gitary elektryczne, akustyczne i basowe amerykańskich producentów takich jak Gibson, Fender, Music Man, PRS, Martin, Gretsch, ale poza tego typu rzeczami można proponować również inne marki, które oferują poziom przyzwoitości pozwalający na poważne zastosowanie.

Nie skupujemy gitar klasycznych, sprzętu studyjnego i estradowego oraz innych instrumentów muzycznych niż gitary i wzmacniacze. Ponadto niestety nie zajmujemy się amatorskim gitarowym sprzętem z półki uznawanej za niską. Jeśli masz więc budżetowy instrument o wartości kilkuset złotych nie będziemy w stanie Ci pomóc, ponieważ nie poruszamy się w tym segmencie. W pozostałych przypadkach serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Wszelkie ustalenia są indywidualne i bardzo często udaje się wypracować świetne warunki satysfakcjonujące obie strony.  Współpraca z Elektryczną Duszą na tym polu to nie tylko szybkie i wygodne rozwiązanie, ale też uczciwa wycena oparta realne ceny transakcyjne i wieloletnie doświadczenie w branży. Nie jesteśmy lombardem, lecz kochamy gitary i czujemy ten rynek. Staramy się działać tak, aby warunki były zadowalające dla wszystkich. 

KOMIS

Elektryczna Dusza oferuje także usługi komisowe. Powierzając  nam sprzedaż swojego instrumentu możesz uzyskać lepszą cenę niż przy jej wykupie, ale w zamian za to musisz poczkać na rozliczenie do momentu jego sprzedaży. Warunki finansowe ustalane są indywidualnie i dostosowujemy je do klasy sprzętu i ogólnej sytuacji. Jeśli nie potrzebujesz pieniędzy od ręki i masz czas na sprzedaż swojego instrumentu, warto rozważyć ten wariant z kilku powodów:

  • Zaufanie. Jeśli Twoja gitara spełni nasze standardy znajdzie się wśród sprawdzonych, wyselekcjonowanych i godnych polecania wioseł najwyżej klasy, które długo nie czekają na nowych właścicieli.
  • Zasięg. Twoją gitarę zobaczy tutaj znacznie więcej osób niż na portalach aukcyjnych. Elektryczną Duszę odwiedzają dziennie setki osób poszukujących dla siebie sprawdzonych instrumentów. Tu liczy się jakość i dobra selekcja oferty. Twój sprzęt w takich warunkach nie zostanie przeoczony i ma szansę osiągnąć najlepszą cenę.
  • Serwis. Jeśli Twoja gitara wymaga jakichś ingerencji lutniczych zrobimy z niej cacko, które nie rozczaruje żadnego muzyka. Serwis Elektrycznej Duszy dba o wszystkie nasze instrumenty, nie musisz więc szukać wsparcia technicznego przed sprzedażą.
  • Gwarancja. Osoby, które decydują się na zakup sprzętu od Elektrycznej Duszy mogą czuć się równie komfortowo jak podczas zakupu fabrycznie nowych egzemplarzy. Twoja gitara zostanie gruntownie sprawdzona, dostosowana do standardów w kwestii regulacji i również otrzyma gwarancję naszego sklepu.
  • Marketing. Profesjonalna sesja zdjęciowa, rzetelny opis i kampania w social mediach zaprezentują Twoją gitarę w pełnej krasie.
  • Kontakty. Elektryczna Dusza działa od lat i ma potężną sieć kontaktów na całym świecie. Być może wiemy, kto akurat szuka gitary takiej jak Twoja.
  • Obsługa transakcji. Sprzedawanie gitary w wykonaniu osoby prywatnej to niewdzięczna praca. Musisz prowadzić korespondencję, negocjować cenę, borykać się z propozycjami zamian, umawiać się na testy i organizować wysyłki. Elektryczna Dusza kocha sprzedawać gitary i z przyjemnością odwali tę czarną robotę za Ciebie.
W sprawie skupu i komisu instrumentów proszę kontaktować się mailowo lub telefonicznie.
michal@elektrycznadusza.pl
693 789 893