Skup instrumentów

Elektryczna Dusza prowadzi skup sprzętu gitarowego za gotówkę i oferuje usługi komisowe.  Zachęcam do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby szybko i  sprawnie, ale jednocześnie na uczciwych  warunkach sprzedać swoją gitarę, czy wzmacniacz. Zapewniam, że warto odezwać się tej sprawie, bardzo często udaje się ustalić satysfakcjonujące wszystkie strony zasady współpracy i doprowadzić do sytuacji, w której nie ma żadnych przegranych.

SKUP

Mogę od ręki odkupić lub przyjąć w rozliczeniu instrument lub cały pakiet instrumentów. Interesuje mnie przede wszystkim sprzęt, który pasuje do ogólnej koncepcji mojego sklepu. W pierwszej kolejności są to gitary elektryczne, akustyczne i basowe amerykańskich producentów takich jak Gibson, Fender, Music Man, PRS, czy Gretsch oraz dobrej klasy wzmacniacze lampowe. Nie stawiam tutaj jednak szczególnych ograniczeń, bo wszystkie zgłoszenia zostaną rozpatrzone indywidualnie i w zasadzie o każdej rzeczy z gitarowego poletka możemy rozmawiać. 

Bardzo proszę jednak o zachowanie zdrowego rozsądku podczas składania swoich ofert i realnej oceny wartości instrumentu w kontekście aktualnej sytuacji rynkowej.  Rekomendacje typu „chcę za gitarę więcej niż za nową w sklepie, bo zainwestowałem 500 zł u lutnika”, „lutnik powiedział, że to wybitny egzemplarz”, „porównywałem ją ze trzy razy droższą i wypadała lepiej”,  „widziałem w Japonii podobną wystawioną za więcej” lub „gitarzysta X, który kiedyś grał kiedyś na promie do Szwecji, powiedział, że to wyjątkowe wiosło” naprawdę są zbędne i nie będą miały żadnego wpływu na mój stosunek do sprawy. Proszę pamiętać, że instrumenty mają określoną wartość rynkową i musimy twardo stąpać po ziemi mniej więcej jej się trzymając.  Jednakże wartość rynkowa to pewne widełki, dające możliwość znalezienia dobrego kompromisu, który jak wspominałem na początku, bardzo często udaje się wypracować. 

Warunki i logistyka ustalane są indywidualnie. W zależności od konkretnej sytuacji można zorganizować wysyłkę lub odbiór osobisty sprzętu. Te sprawy omawiane są na dalszych etapach. 

KOMIS

Elektryczna Dusza oferuje także usługi komisowe. Powierzając mi sprzedaż swojej gitary możesz uzyskać lepszą cenę niż podczas prywatnej sprzedaży, a sam proces ma szansę być krótszy niż podczas wykonywania działań na własną rękę. Powodów, dla których warto skorzystać jest kilka:

  • Zaufanie. Jeśli Twoja gitara spełni nasze standardy znajdzie się wśród sprawdzonych, wyselekcjonowanych i godnych polecania wioseł najwyżej klasy, które długo nie czekają na nowych właścicieli.
  • Zasięg. Twoją gitarę zobaczytutaj znacznie więcej osób niż na Allegro, czy OLX.
  • Serwis. Jeśli Twoja gitara wymaga jakichś ingerencji lutniczych zrobimy z niej cacko, które nie rozczaruje żadnego muzyka. Nie musisz więc szukać wsparcia technicznego przed sprzedażą.
  • Gwarancja. Osoby, które decydują się na zakup sprzętu od Elektrycznej Duszy mogą czuć się równie komfortowo jak podczas zakupu fabrycznie nowych egzemplarzy. Twoja gitara zostanie gruntownie sprawdzona, dostosowana do standardów w kwestii regulacji i również otrzyma gwarancję naszego sklepu.
  • Marketing. Profesjonalna sesja zdjęciowa, rzetelny opis i kampania w social mediach zaprezentują Twoją gitarę w pełnej krasie.
  • Kontakty. Być może wiem, kto akurat szuka gitary takiej jak Twoja.Poza tym Elektryczna Dusza zrobi czarną robotę za Ciebie. Nie będziesz musiał przyjmować osób chcących testować wiosło, czy organizować wysyłek.

Zapraszam do składania ofert w formie mailowej. Bardzo proszę zawrzeć w wiadomości podstawowe informacje na temat danego sprzętu (marka, model, rocznik, wykończenie) oraz podać swoją wycenę. Mile widziane są także zdjęcia. Odniosę się do tematu tak szybko jak to możliwe.

W przypadku braku odpowiedzi w ciągu 72 godzin bardzo proszę o telefon.

W sprawie skupu i komisu instrumentów proszę kontaktować się mailowo lub telefonicznie.
michal@elektrycznadusza.pl
693 789 893
Back to top