Taylor 114ce Natural 2017

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Uwaga! Ta gitara ma sklejone pęknięcie płyty wierzchniej. 

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę akustyczną Taylor 114 w wersji z fabryczną elektroniką.

To wyprodukowany w Meksyku, dość przystępny cenowo, ale zupełnie poważny instrument. Jeśli chcecie mieć Taylora, ale dysponujecie ograniczonym budżetem ten model jest bardzo ciekawą opcją. Instrument oferuje znany na całym świecie charakter marki, ale nie zabija ceną jak flagowe, amerykańskie modele.

Model 114 to akustyk typu grand auditorium. Gitara ma klasyczny lity świerkowy top, hebanową podstrunnicę oraz tył i boczki z orzecha. Dużym atutem tego modelu jest elektronika. Gitara ma zamontowany fabrycznie Expression System 2, który jest jednym z najlepszych na świecie preampów.

Gitara wyprodukowana w roku 2017. Ma trochę powierzchownych śladów użytkowania (ryski od kostki, ryski od paska i guzuków koszuli z tyłu),  ale to typowe rzeczy w przypadku satynowych wykończeń. Oprócz tego ten egzemplarz ma sklejone niewielkie pęknięcie płyty wierzchniej. W kontekście ogólnego stanu gitary nie jest ono szczególnie widoczne i nie ma na nic wpływu.

Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Wszystko działa jak trzeba, progi są w znakomitym stanie i zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić.

W zestawie widoczny na zdjęciach, oryginalny gigbag.