INFO

Nazywam się Michał Wichowski i od roku 2014 pod szyldem Elektryczna Dusza prowadzę internetowy sklepik dla gitarzystów. To mała firma, w której łączę swoje pasje z odrobiną biznesu. Jestem tutaj sprzedawcą, fotografem, kierowcą, serwisantem, marketingowcem, przedstawicielem handlowym, księgowym, pracownikiem magazynowym i sprzątaczem. Oczywiście często korzystam z pomocy innych osób, które są dla mnie wsparciem w kwestiach merytorycznych i technicznych oraz pomagają mi tworzyć ofertę sklepu wyszukując wyjątkowe instrumenty. Serdecznie pozdrawiam wszystkich z którymi współpracuję!

Od początku istnienia Elektrycznej Duszy udało mi się sprzedać setki instrumentów. Choć firma startowała zupełnie od zera dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w branży. Sklep nieustannie się rozrasta i ciągle pracuję nad tym, by oferowane przeze mnie produkty były coraz bardziej ekscytujące. Na przestrzeni lat pojawiły się tu naprawdę wspaniałe rzeczy. Wiele z pochodzących ode mnie instrumentów gra na największych scenach lub stanowi ozdobę wielu wspaniałych kolekcji.

Asortyment sklepu jest wypadkową moich prywatnych preferencji i zainteresowań. Sprzedaję wyłącznie rzeczy, do których jestem osobiście przekonany. Zwykle posiadanie ich sprawia mi wielką radość i niejednokrotnie przezywam bolesne rozstania z instrumentami, które znalazły nowych właścicieli.

Staram się, żeby oferta sklepu była różnorodna i dostępna dla każdego troszkę bardziej zaawansowanego miłośnika gitary. Oferuję zarówno wybitne, często unikatowe instrumenty dla zawodowych muzyków i kolekcjonerów jak również popularne (sprawdzone, bezpieczne) modele ze średniej półki, które w moim odczuciu osiągają poziom przyzwoitości pozwalający na ich profesjonalne zastosowanie. Nie zajmuję się najtańszym, zupełnie amatorskim sprzętem.

Zależy mi na tym aby ceny sprzedawanego przeze mnie sprzętu nie były wygórowane. Zwykle są one zbliżone do średnich cen rynkowych i z powodzeniem mogą konkurować z ogłoszeniami osób prywatnych. Ponieważ zakupy na rynku wtórnym obarczone są gigantycznym ryzykiem nabycia sprzętu uszkodzonego, podrobionego lub w najlepszym przypadku w gorszym niż deklarowany stanie, uważam że moja, zdecydowanie bezpieczniejsza oferta, jest każdorazowo godna rozważenia.

Staram się przywrócić sklepom muzycznym ich dawny czar sprzed ery sieciowych molochów i masowej sprzedaży. Instrumenty muzyczne to najbardziej niezwykłe ze wszystkich przedmiotów. Każdy z nich posiada swój indywidualny charakter i nie da się ich kupować tak jak mebli, na podstawie zdjęć i danych technicznych skopiowanych przez sprzedawcę ze strony producenta.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą Elektrycznej Duszy.