PRS Mira S2 McCarty Semi-Hollow Tobacco Burst 2014 USA

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę  elektryczną PRS Mira S2 Tobacco Sunburst. Instrument w doskonale brzmiącej, efektownej wizualnie i dosyć rzadkiej w naszym kraju wersji semi-hollow body. Drążone gitary święcą ostatnio tryumfy i to we wszystkich stylach muzycznych. Każdy producent stara się zaproponować ciekawy instrument w tym segmencie, Mira semi-hollow jest moim zdaniem jedną z najciekawszych propozycji na rynku. Głębokie, pełne powietrza brzmienie  gitary z pewnością przypadnie do gustu wielu muzykom i to nie tylko tym poruszających się w rejonie brzmień czystych.  Crunche i nasycone przestery również nie są tej gitarze obce. 

Gitara wyprodukowana w USA, należy do trochę przystępniejszej cenowo serii S2. PRS-y z tej linii nie są bardzo drogie, są po prostu drogie:-) Zarówno korpus jak  i gryf gitary wykonane są z mahoniu. Dzięki temu Mira ma rockowe zacięcie i jest bardzo lekka –  waży jedynie 2,9 kg.  Ten egzemplarz ma zamontowane znane z modelu Gibson Les Paul Custom zawodowe przetworniki Gibson 498T/490R. Potencjometr tone to push-pull pozwalający na rozłączanie cewek, dzięki niemu gitara ma naprawdę szeroką paletę brzmień. Dodatkowo instrument ma zamontowane blokowane klucze Sperzel i straplocki,  W pełni profesjonalna specyfikacja w świetnej cenie. 

Gitara wyprodukowana w roku 2014. Znajdą się drobne oznaki użytkowania (mały ślad na rancie, drobne ryski), ale wszystko to kosmetyka bez wpływu na ogólną prezencję. Gitara jest przepiękna i robi duże wrażenie.  Jeśli chodzi o stan techniczny to zupełnie nie ma o czym mówić. Progi są w bardzo dobrym stanie, elektronika działa jak należy, pręt w gryfie jest sprawny, wszystkie elementy osprzętu również. 

W zestawie z gitarą sprzedaję oryginalny pokrowiec oraz komplet papierów. 

 

 

Back to top