Peavey Delta Blues USA

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarowe combo lampowe Peavey Delta Blues. Jest to jeden z najciekawszych wzmacniaczy dostępnych na rynku i z całą pewnością jedna z najlepiej brzmiących konstrukcji na tym pułapie cenowym. Wzmacniacz jest w nieprzerwanej produkcji od dekad, ma znakomitą prasę i wielu fanów na całym świecie.  Jest to sprzęt z charakterem, a o to najtrudniej bez wydawania fortuny. 

Wzmacniacz charakteryzuje się wyglądem retro, przypomina żółty telewizorek i jednoznacznie manifestuje, że nie jest wszechstronnym współczesnym kombajnem, lecz konstrukcją pozwalającą poruszać się w rejonach gitarowej klasyki. Tak jest w istocie. Delta Blues ma znakomity  (kto wie czy nie najlepszy w swojej klasie) czysty kanał , który na większej głośności przeradza się w dynamiczny crunch oraz umiarkowany, amerykański blues-rockowy przester. Do tego sprzęt wyposażony jest w pogłos sprężynowy i tremolo. Oba efekty są niezwykle przydatne w kreowaniu klasycznych brzmień spod znaku country, bluesa, czy rockabilly już z poziomu samego wzmacniacza. Gitara i kabel wystarczą żeby poczuć amerykański klimat. Ogólnie rzecz biorąc wzmacniacz ma w sobie trochę ze starych Fenderów, ale w odróżnieniu od nich oferuje znacznie więcej w zakresie brzmień przesterowanych i świetnie brzmią na nim nie tylko gitary wyposażone w single, ale również te z humbuckerami.  Poza tym jest także o wiele bardziej przystępny na niskich głośnościach i można go spokojnie używać w domu. To pomimo niewygórowanej ceny jeden z moich ulubionych wzmacniaczy, robi to co trzeba wcale nie gorzej niż droższe konstrukcje o podobnej charakterystyce. 

Egzemplarz w starszej, cenionej, wyprodukowanej jeszcze w USA wersji. Sprzęt w pełni sprawny technicznie, gotowy do gry. Dodatkowo wzmacniacz ma zamontowane podpory boczne Fendera, pozwalające wychylić go kierując głośnik ku górze. 

Zdecydowanie polecam. 

Gretsch wystąpił jako dekoracja, można go kupić oddzielnie.

 

 

 

Back to top