Music Man Silhouette HSH Tremolo White 2014

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Music Man Silhouette. 

Egzemplarz z roku 2014 w szczególnie lubianym, białym wykończeniu. Egzemplarz wyposażony w klonowy gryf i  mostek tremolo.  

Oczywiście nie jest to żaden Sterling i inny współczesny wynalazek, lecz klasyczna wersja amerykańska, za której aktualnie produkowany odpowiednik zapłacić trzeba ponad 10 tysięcy złotych. 

Gitara jest absolutnie profesjonalna i zadowoli najbardziej wymagających muzyków.  Ten model to prawdziwy koń roboczy charakteryzujący się uniwersalnością pozwalającą poruszać się dosłownie w każdym stylu. Układ HSH pod tym względem nie ma sobie równych. Dwa humbuckery DiMarzio rozdzielone znakomitym singlem pozwalają eksplorować rejony zarówno fenderowskie, jak i rockowe klimaty spod znaku PRS-a, czy Gibsona. Jeśli chcecie mieć jedno wiosło do wszystkiego, jest to jedna z najlepszych opcji.

Jak na Music Mana przystało gitara wyróżnia się także ergonomią. Silhouette ma fantastyczny, bardzo wygodny gryf, którego parametry i olejowe wykończenie są znakiem firmowym marki. Po kontakcie z tą gitarą wszystko inne wydaje się toporne. 

Gitara prezentuje się świetnie. Znajdzie się trochę śladów użytkowania w postaci rysek, czy drobnych obić na rantach, ale to naprawdę niezbyt istotne kwestie nie psujące ogólnej estetyki. Progi w bardzo dobrym stanie, nie wymagają żadnych ingerencji. Technicznie wszystko w najlepszym porządku. Gitara jest w pełni sprawna, ustawiona i gotowa do gry. 

W zestawie twardy futerał Music Man. 

 

 

 

 

 

Back to top