Ibanez Prestige S5570 Regal Brown Burst

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje fenomenalną gitarę Ibanez S5570 w wykończeniu Regal  Brown. Jest to wyprodukowany w Japonii (w legendarnej fabryce Fuji Gen), topowy instrument ze słynnej serii Prestige. Gitara powala wyglądem, jakością wykonania, brzmieniem oraz zakresem możliwości. To bardzo uniwersalny sprzęt, na którym można grać naprawdę wszystko. Jak na wysoki model Ibaneza przystało gitara jest arcydziełem ergonomii i po prostu naszpikowano ją rozwiązaniami pozwalającymi grać szybciej, pewniej i dokładniej.

Szkielet instrumentu stanowi superlekki, opływowy korpus z mahoniu i pięcioczęściowy klonowo-orzechowy, wyścigowy gryf Super Wizard HP Prestige z palisandrową podstrunnicą, wygodnymi progami jumbo i prętem napinającym z tytanu.  Elektronika, w najbardziej uniwersalnym z możliwych układzie HSH, oparta jest o humbuckery Hot Grinder 2 i singla Short Tracer 2. Można grać na tym wszystko od fenderowskiej szklanki po szatańskie przestery. Oczywiście nie mogło zabraknąć na tym pułapie cenowym dumy Ibaneza czyli fantastycznego ruchomego mostu Lo-Pro Edge.  Wszystko to składa się na wizerunek gitary nowoczesnej, zaawansowanej technologicznie i ekskluzywnej.

Instrument wyprodukowany w roku 2015. Choć ma już 5 lat, ale ogólnie rzecz biorąc zachowany jest w znakomitym stanie. Ślady użytkowania są naprawdę niewielkie, instrument wygląda bardzo świeżo.  Pod względem technicznym też oczywiście wszystko git. Gitara działa zupełnie jak nowa, progi nie mają użytkowania i posłużą wiele lat.  W zestawie oryginalny futerał serii Prestige.   Fabrycznie nowy  egzemplarz takiej „S-ki” kosztuje 7-9 tysięcy złotych. Tutaj stosownie taniej bez większych kompromisów.

 

 

Back to top