Gibson Les Paul Tribute 70 Satin Cherry 2011

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul Studio Tribute 70. Tym razem instrument w wykończeniu Satin Cherry wyposażony w dwa minihumbuckery. Jak wskazuje nazwa mamy tu do czynienia z nawiązaniem do starych LP z lat 70 (Norlin Era). Jeśli chcielibyście spróbować takiej właśnie, vintage’owej specyfikacji, ten model pozwala poczuć tego typu klimaty bez wydawania wielkiej fortuny. Les Paul w takim wydaniu jest niezwykle interesującą, nieco mniej szablonową opcją, która jednak ma swoje wspaniałe miejsce w historii.

Instrument wyprodukowany w roku 2011. Choć ma już ponad dziesięć zachował się w znakomitym stanie. Oczywiście znajdzie się parę drobnych rysek, ale generalnie trudno wymagać czegokolwiek więcej od instrumentu w satynowym wykończeniu, który ma tyle lat. Technicznie oczywiście wszystko w najlepszym porządku. Gitara działa jak należy, progi są w bardzo dobrym stanie, mają jedynie kosmetyczne ślady użytkowania.

W komplecie jest oryginalny pokrowiec. Jest w pełni sprawny, ale ma ułamany uchwyt w zamku błyskawicznym. Sam suwak działa jak należy.