Furch S20 CM Cut 2017

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę akustyczną Furch S-20 CM Cut. Jest to wykonany w całości z litego drewna (zero sklejki) profesjonalny flat-top jumbo z cieszącej się wielką sławą czeskiej manufaktury. 

 S-20  to jeden z lepszych wyborów na tym pułapie cenowym. Gitara cieszy się nieposzlakowaną opinią i potrafi zmiażdżyć konkurencję z bardziej znanym logo. 

Instrument ma płytę wierzchnią z cedru, mahoniowy tył i gryf oraz hebanową podstrunnicę i mostek. Instrument ma znakomite pasmo basowe i charakterystyczną, dźwięczną górę. Znakomicie nadaje się do grania palcami – nie jest druciany, stricte akordowy, lecz naprawdę pełny. Nawet pojedynczy dźwięk brzmi z odpowiednią głębią. Ogólnie gitara szczególnie sprawdza się podczas gry palcami. Szerokość siodełka 45 mm zapewnia sporo miejsca na podstrunnicy. 

Gitara w satynowym, matowym wykończeniu. Wygląda surowo, ale niezwykle elegancko. Mój egzemplarz pochodzi roku 2017, ale zachowany jest w niemal perfekcyjnym stanie. Naprawdę trudno wymagać więcej od używanej gitary, bo stan jest po prostu rewelacyjny. Pod względem technicznie wszystko w najlepszym porządku gitara jest wolna od wszelkich wad, nie miała żadnych przygód na koncie a progi są w świetnym stanie.

W zestawie z gitarą sprzedaję oryginalny miękki pokrowiec, który wyróżnia się jakością wykonania i funkcjonalnością. Jest naprawdę porządny. 

 

 

 

 

 

 

Back to top