Fender Telecaster American Vintage Lake Placid Blue 2012

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Telecaster. Tym razem egzemplarz ze znanej i lubianej serii American Vintage, w ramach której powstawały przez lata wspaniałe reedycje najważniejszych roczników starych Fenderów.

Dzisiejszy telecaster to model inspirowany specyfikacją z roku 1964, a więc nawiązanie do żelaznej klasyki. Jeśli szukacie gitary emanującej klimatem retro to jest jedna z najlepszych opcji. Instrument nie kosztuje tyle co Custom Shop, ale ma wiele cech cenionych przez miłośników wioseł vintage i wygląda jak żywcem wyjęty z surf rockowego klipu.

Wykończenie Lake Placid Blue, lakier nitro, dedykowane do tego modelu doskonałe pickupy 64 Grey Bottom oraz klasyczne wymiary i parametry sprawiają, że gitara jest pełna charakteru i klimatu lat 60.

Instrument wyprodukowany w roku 2012. Ma ponad dziesięć lat, ale prezentuje się bardzo dobrze. Znajdzie się oczywiście kilka drobnych obić, rysek i przebarwień lakieru, ale generalnie ślady użytkowania nie są zbyt narzucające się. Technicznie oczywiście wszystko w najlepszym porządku. Działa wszystko od A do Z, progi są w świetnym stanie.

W zestawie oryginalny futerał.