Fender Telecaster American Vintage Lake Placid Blue 2012

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender Telecaster. Tym razem egzemplarz ze znanej i lubianej serii American Vintage, w ramach której powstawały przez lata wspaniałe reedycje najważniejszych roczników starych Fenderów.

Dzisiejszy telecaster to model inspirowany specyfikacją z roku 1964, a więc nawiązanie do żelaznej klasyki. Jeśli szukacie gitary emanującej klimatem retro to jest jedna z najlepszych opcji. Instrument nie kosztuje tyle co Custom Shop, ale ma wiele cech cenionych przez miłośników wioseł vintage i wygląda jak żywcem wyjęty z surf rockowego klipu.

Wykończenie Lake Placid Blue, lakier nitro, dedykowane do tego modelu doskonałe pickupy 64 Grey Bottom oraz klasyczne wymiary i parametry sprawiają, że gitara jest pełna charakteru i klimatu lat 60.

Instrument wyprodukowany w rok 2012. Ma prawie dziesięć lat, ale prezentuje się znakomicie. Znajdzie się oczywiście kilka drobnych obić, czy trochę rysek, ale generalnie ślady użytkowania nie są zbyt narzucające się. Technicznie oczywiście wszystko w najlepszym porządku. Działa wszystko od A do Z, progi są w świetnym stanie.

W zestawie z gitarą sprzedaję wysokiej klasy futerał marki Maybach. Case ma brązowy wierzch w florystyczny motyw i zielone wnętrze. Sam futerał kosztuje blisko 1000 zł.

 

 

 

 

 

 

Back to top