T.C. Electronic Nova System

LICYTACJA
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Zapraszam do zakupu T.C. Electronic Nova System. To chyba najbardziej profesjonalny procesor gitarowy na tym pułapie cenowym. Dostępne w nim efekty są bardzo naturalne i nienachalne. Nadają się nie tylko do zabawy, ale i poważnych zastosowań.  Sprzęt jest doskonałym uzupełnieniem wzmacniacza lampowego i świetnie sprawdza się jako miniaturowa alternatywa dla klasycznego pedalboardu. O ile większość multiefektów jest kombajnami symulującymi cały łańcuch brzmieniowy i klasyczny wzmacniacz w zasadzie tylko przeszkadza im w zaprezentowaniu się w pełnej krasie, o tyle Nova System to idealne uzupełnienie pieca. Jeśli więc chcecie usłyszeć po prostu swoje stare, podstawowe brzmienie z dobrymi efektami, powinniście zwrócić uwagę na ten sprzęt,  który dopełni możliwości wzmacniacza nie dominując go. 

Nova System może zastąpić sporo najczęściej używanych kostek. Na pokładzie jest analogowa sekcja distortion/overdrive, której można używać jako dopałki lub samodzielnego generatora przesterowania, znajduje się również booster, kompresor, wachlarz efektów modulacyjnych, a także delay i reverb. Jest to taki gitarowy niezbędnik, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Efekty są transparentne i przekonujące, nie widzę w tym budżecie żadnej alternatywy. Za te pieniądze z pewnością nie udałoby się kupić zbyt wielu dobrych kostek. 

Sprzęt w świetnym stanie. Posiada kosmetyczne ślady użytkowania. Urządzenie jest oczywiście w pełni sprawne i wolne od wszelkich wad. W zestawie pudełko i instrukcja obsługi. Komplet jak ze sklepu. 

Uwaga! Zmobilizowałem się i wyprzedaję zalegające mi rzeczy. Ten sprzęt możecie kupić na licytacji od złotówki, która trwa na Allegro. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to top