Fender American Deluxe Plus Stratocaster Ice Blue Metallic 2013

6,999 zł

Elektryczna Dusza prezentuje Fendera Stratocastera z wysokiej serii American Deluxe Plus. Tym razem egzemplarz z roku 2013 w unikatowym kolorze Mystic Ice Blue. To taki metaliczny jasny błękit, który zdecydowanie wyróżnia się na tle klasycznych malowań. Z jasną, klonową podstrunnicą wygląda bardzo ciekawie.

Cechą charakterystyczną modelu Deluxe Plus jest ciekawa elektronika. Z tyłu korpusu, pod  maskownicą znajduje się slot na specjalne karty Fender Personality Card (takie małe płytki pcb), które służą do modyfikacji układu gitary dając dostęp do alternatywnych połączeń elektroniki. Wraz z gitarą dostajecie trzy takie płytki (Standard, Blender, Cuter). Jakby komuś było mało, inne karty można upolować w internecie.

Deluxe Plus to strat w wersji modern. Bezszumowe pickupy N3, ergonomiczne parametry gryfu (profil C, zmienny radius), współczesny osprzęt i eleganckie detale to główne cechy tej gitary. Taki strat nie ogląda się wstecz i może stanąć w szranki z Music Manami, PRS-ami i innymi nowoczesnymi instrumentami zachowując przy tym najważniejsze cechy klasycznego strata.

Gitara ma dziesięć lat, ale prezentuje się świetnie. Wygląda właściwie jak nowa i wręcz zdumiewa stanem biorąc pod uwagę jej wiek. Pod względem technicznym też wszystko w najlepszym porządku. Wszystko działa jak należy, progi są w znakomitym stanie.

W zestawie oryginalny futerał, papiery i akcesoria.