Mesa Boogie Triple Rectifier + kolumna Mesa Horizontal

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja
Opis

Elektryczna Dusza prezentuje wzmacniacz Mesa Triple Rectifier. To sztandarowy produkt amerykańskiego producenta i  ponadczasowy klasyk, który napisał naprawdę znakomity rozdział w historii brzmienia gitary. Dzisiaj egzemplarz w topowej trzykanałowej wersji, który poza legendarnym, znanym z niezliczonych metalowych i rockowych płyt, wgniatającym w podłogę przesterem, oferuje pełną uniwersalność korzystania z barw czystych i lekko przesterowanych. To piekielna machina idealna do ciężkich brzmień, ale jednocześnie naprawdę uniwersalny sprzęt ogólnego zastosowania.  Bez dwóch zdań zaliczyć go trzeba do grona najważniejszych wzmacniaczy wszech czasów. 

Lista użytkowników serii Rectifier jest naprawdę długa.  Brzmienie tego wzmacniacza próbuje się podrabiać w dosłownie każdym multiefekcie, procesorze i gitarowej wtyczce VST, co najlepiej świadczy o sile oddziaływania tego sprzętu na świat gitary. Niewątpliwie wielką przyjemnością jest posiadanie w swej kolekcji  bezkompromisowego oryginału, który jest w stanie zaoferować TO brzmienie w najbardziej szlachetnej, naturalnej formie i bez żadnej ściemy. 

Wzmacniacz to sprzęt z wysokiej półki, który nie należy do najtańszych. Za nowy egzemplarz zapłacić trzeba ponad 12 tysięcy złotych. Nie jest to mało, ale jak to bywa z Mesą jak zawsze warto dozbierać. Poza tym na mojej aukcji od złotówki bez ceny minimalnej macie szansę nabyć go w zdecydowanie lepszej cenie. 

Wzmacniacz używany, zachowany w bardzo dobrym stanie. Posiada drobne ślady użytkowania i upływu czasu, ale ogólnie trzyma się świetnie i jest w pełni sprawny technicznie.  W zestawie jest oryginalny przełącznik nożny oraz transformator na 220V, dzięki któremu bez problemu będziecie mogli używać ten wzmacniacz w Polsce. 

Na oddzielnej aukcji możecie dokupić sobie zawodową kolumnę Mesa Rectifier Horizontal 2×12, która idealnie współpracuje z tym headem. To jedna z najbardziej cenionych kolumn na rynku, szczególnie rekomendowana do cięższego grania. Ma potężne, ciemne brzmienie, które doskonale sprawdzi się w stylach spod znaku hard & heavy. Taka kolumna jako nowa kosztuje ponad 5000 zł. Zdecydowanie nie jest to zabawka, lecz absolutnie profesjonalny sprzęt dla wymagających muzyków. Kluczem dobrego brzmienia jest w tym przypadku solidna konstrukcja z brzozy bałtyckiej oraz dedykowane wersje głośników Celestion V30. Na mojej aukcji możecie kupić egzemplarz używany, ale zachowany w znakomitym stanie i oczywiście w pełni sprawny technicznie. Kolumna ma jedynie kosmetyczne ślady użytkowania i wygląda bardzo dobrze, działa także jak trzeba. 

Licytacja od złotówki bez ceny minimalnej.