Victory Amplifiers The Sheriff 44

4,599 zł

Elektryczna Dusza prezentuje znakomitej klasy wzmacniacz lampowy Victory The Sheriff 44. To butikowy head marki, która w ostatnich latach zrobiła furorę budując kompaktowe wzmacniacze potrafiące dorównać klasą brzmienia starym, kultowym konstrukcjom ze znanym logo. Model Sheriff to nic innego jak zamknięty w niewielkim pudełku stary Marshall. Head zainspirowany został brzmieniem konstrukcji takich jak JTM45, czy Plexi, nie ma jednak rozmiarów naczepy od tira i da się używać w gęsto zaludnionym terenie. Aż dziw bierze, że ta niewielka głowa potrafi wygenerować stadionowy sound znany z setek nagrań. Jeśli szukacie czegoś, co wypluje z siebie hardrockowe szlagiery bez drażniącej siarki i nadmiaru kompresji powinniście zwrócić uwagę na tego malucha, który kultywuje najlepsze tradycje brytyjskiego brzmienia.

Charakterystyczny, gruboziarnisty przester i niezwykła wrażliwość na artykulację to cechy, które żywcem przejął ten niepozorny sprzęcik od swoich praojców. Marshallowski crunch występuje tutaj w najlepszym wydaniu i to aż w dwóch różnych odsłonach. Pierwszy kanał to łamiący się pięknie clean i klasyczny blues-rockowy przester, drugi to bardziej nasycony hard rockowy, a może nawet klasycznie heavy metalowy drive. Mamy tutaj trzy dekady historii brytyjskiego brzmienia w jednej obudowie a ponadto mnóstwo współczesnych funkcjonalności jak pętla efektów, czy redukcja mocy, która pozwala cieszyć się lampową jakością nawet tam, gdzie stare Marshalle się nie mieszczą.

Wzmacniacz używany, w bardzo dobrym stanie. Znajdą się normalne ślady użytkowania w postaci drobnych rysek, ale to nic poważnego. W komplecie ze wzmacniaczem jest oryginalny footswitch.