Takamine P5DC Whiskey Brown 2021

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę elektroakustyczną Takamine P5DC w wykończeniu Whiskey Brown. To instrument z roku 2021, wyprodukowany w Japonii.

Gitara to duży, westernowy dreadnought z cutawayem. Jeśli szukacie folkowo-rockowego instrumentu do akompaniamentów, to ta propozycja Takamine jest jedną z najlepszych w swojej klasie.

To model z wyższej półki – nowy egzemplarz to wydatek około 7000 zł. Jest to konstrukcja w całości wyprodukowana z litego drewna (świerkowy top, mahoniowy gryf, palisandrowy tył i podstrunnica) i wyposażona w wysokiej klasy preamp CTP-3 Cool Tube, pozwalający na szerokie zastosowanie sceniczne i studyjne. Unikalnym rozwiązaniem jest zastosowanie w przedwzmacniaczu lampy elektronowej, która wpływa na sygnał, generując ciepły i bogaty dźwięk.

Gitara ma trzy lata, ale wygląda prawie jak nowa. Być może dopatrzycie się minimalnych oznak użytkowania, ale to zupełnie nieistotna drobnica. Na pickguardzie zachowała się nawet folia. Pod względem technicznym wszystko jest w najlepszym porządku. Sprzęt jest w pełni sprawny, ustawiony i gotowy do gry. Zużycie jest zerowe.

Gitary akustyczne Takamine są jednymi z najlepszych na świecie. Firma została założona w 1962 roku w Japonii i od tego czasu stała się jednym z najbardziej szanowanych producentów gitar akustycznych. Takamine dostarcza swoje instrumenty wielu profesjonalnym muzykom na całym świecie. Sięgali po nie Bruce Springsteen, Garth Brooks, Glenn Frey i wielu innych.

W zestawie jest widoczny na zdjęciach futerał.