PRS SE Angelus Standard Natural 2013

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę elektroakustyczną PRS SE Angelus Standard w wykończeniu Natural. Instrument wyprodukowany w Korei w roku 2013.

Akustyk marki PRS zdecydowanie nie jest częstym widokiem. Firma słynie z gitar elektrycznych i pudła pojawiły się w jej ofercie zaledwie nieco ponad dekadę temu. Model Angelus jest ciekawym połączeniem klasycznego flat-topa ze znaną i lubianą stylistyką marki PRS. Instrument wygląda interesująco z charakterystyczną dla marki główką i inkrustacjami w kształcie ptaków, ale jeśli chodzi o specyfikację to zdecydowanie szanuje ona klasyczne wzorce.

Lity, świerkowy top, mahoniowy tył (płyta tylna też lita, boczki laminowane), palisandrowa podstrunnica i most, kościane siodełko oraz wkład mostka to znany od lat przepis na solidnego akustyka. Do tego dodać trzeba jeszcze fabryczną elektronikę, która pozwala z powodzeniem wykorzystać instrument na scenie. Gitara jest bardzo wszechstronna, ergonomiczna i ciekawie wygląda. W tym budżecie to zdecydowanie jedna z najlepszych propozycji. Z pewnością taki sprzęt przypadnie do gustu miłośnikom mniej znanych i oklepanych akustycznych instrumentów.

Gitara ma prawie 9 lat, ale zachowana jest w bardzo dobrym stanie. Ma jedno większe obicie na topie oraz jakieś standardowe mniejsze rzeczy (ryski, drobne wgniotki). Pod względem technicznym wszystko z nią w najlepszym porządku. Każdy element działa prawidłowo a progi są w znakomitym stanie.

W zestawie oferuję także oryginalny futerał. NIestety jest on w zdecydowanie gorszym stanie niż gitara – ma sporo śladów użytkowania i brakuje w nim jednej klamry. Mimo to wciąż. doskonale spełnia on swoją funkcję.