PRS S2 Mira Black 2014 USA

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę elektryczną PRS Mira S2 w klasycznym czarnym kolorze i w wariancie z ptakami na podstrunnicy.

Instrument w doskonale brzmiącej, efektownej wizualnie i dosyć rzadko spotykanej wersji semi-hollow body. Tego typu konstrukcje cieszą się w ostatnich latach dużą popularnością i każdy producent stara się mieć w swojej ofercie taki właśnie, pusty w środku model. Głębokie, pełne powietrza brzmienie gitary z pewnością przypadnie do gustu wielu muzykom i to nie tylko tym poruszających się w rejonie brzmień czystych. Crunch i nasycone przestery również nie są temu instrumentowi obce i to właśnie na tym polu takie nowoczesne, niewielkie, drążone gitary hollow body często znajdują ciekawe zastosowanie.

Gitara wyprodukowana w USA, należy do trochę przystępniejszej cenowo serii S2. PRS-y z tej linii nie są koszmarnie drogie, choć trudno nazwać ją budżetową.

Zarówno korpus jak i gryf wykonane są z mahoniu. Dzięki temu Mira ma rockowe zacięcie i jest ekstremalnie lekka – waży jedynie 2,7 kg.

Elektronika opiera się o dwa humubuckery, które dzięki potencjometrowi tone typu push-pull mogą zostać rozłączane na single. Dzięki temu rozwiązaniu Mira ma naprawdę szeroką paletę brzmień i sprawdzi się w każdym stylu.

Gitara wyprodukowana w roku 2014. Znajdą się na niej drobne oznaki użytkowania ja małe obicia, wgniotki i trochę rysek ale wszystko to kosmetyka bez wpływu na ogólną prezencję. Gitara jest przepiękna i robi duże wrażenie. Jeśli chodzi o stan techniczny to zupełnie nie ma o czym mówić. Progi są w bardzo dobrym stanie, elektronika działa jak należy, pręt w gryfie jest sprawny, wszystkie elementy osprzętu również. Gitara nie przechodziła żadnych napraw i modyfikacji, wszystko z nią w najlepszym porządku.

W zestawie z gitarą sprzedaję widoczny na zdjęciach futerał.