PRS Custom 22 Tobacco Sunburst 2009

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę PRS Custom 22 z rocznika 2000. Gitara bezkompromisowej wersji. To żaden S2, SE czy inny budżetowy model, lecz egzemplarz należący do wysokiej, amerykańskiej serii, będącej odpowiednikiem współczesnej, flagowej linii Core. Nowa gitara tej klasy kosztuje współcześnie okolice 16 tysięcy złotych, jest więc to absolutnie profesjonalny, w najlepszy sposób reprezentujący klasę marki, bezkompromisowy instrument z górnej półki. Tym razem w wersji dla gitarzystów preferujących 22 progi.

Gitara w świetnym wykończeniu Tobacco Sunburst z efektowną płytą wierzchnią i oczywiście ptakami na podstrunnicy. Na wspaniałym wyglądzie walory się jednak nie kończą, bo to nieprzeciętnie uniwersalne wiosło, które sprawdzi się jak żadne inne w praktycznie każdym stylu. Ruchomy most, doskonałe pickupy (Dragon II Bass/Treble) z opcją rozłączania cewek, wygodny gryf Wide Thin i znakomita ergonomia czynią z tej gitary prawdziwego woła roboczego. Taki PRS uciągnie bez problemu partie w klimacie Fendera, rockowe klimaty w stylu Gibsona, a także wszystko inne.

Gitara ma 13 lat – znajdzie się na niej parę płytkich wgniotek, trochę standardowych rysek i obić, ale trudno wymagać więcej od instrumentu w tym wieku. Pod względem technicznym naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Działa wszystko od kluczy, przez mechanikę gryfu po elektronikę. Progi są w doskonałym stanie i zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić

W zestawie widoczny na zdjęciach oryginalny futerał, który ma trochę śladów, ale nic mu nie dolega. Zdecydowanie warto się zainteresować. W cenie fabrycznie nowych, kompromisowych, niższych serii możecie sobie kupić instrument z wyższej półki.