NUX Stageman II Charge

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje wzmacniacz akustyczny NUX Stageman II Charge. To mały i lekki (10 kg), ale niezwykle użyteczny i posiadający rozbudowane funkcje sprzęt, którym wszędzie nagłośnicie swoje pudło i mikrofon. Wzmacniacz ma bardzo dobrą specyfikację. Oprócz fantastycznego brzmienia (trzy tryby pracy, możliwość korzystania z presetów IR) i rozbudowanej korekcji oraz sekcji efektów oferuje, we współpracy z aplikacją, looper i automat perkusyjny. Może również służyć jako głośnik bluetooth. Warto również dodać, że to combo ma zasilanie akumulatorowe, dzięki któremu może być wykorzystywane bez dostępu do gniazdka.

Wzmacniacz jest kompletnym narzędziem, dla akustycznego gitarzysty. Zdecydowanie wyróżnia się w swoim segmencie. Oprócz tego, że bardzo dobrze brzmi i ma wiele przydatnych funkcji atrakcyjnie wygląda. Z brązową, drewnianą obudową i skórzaną rączką może cieszyć oko.

Wzmacniacz jest użuwany, ale w praktyce nieznacznie różni się od fabrycznie nowego. Wygląda znakomicie i jest w pełni sprawny. W zestawie oferuję przełącznik nożny, komplet okablowania i fabryczne opakowanie. To zestaw identyczny jak od producenta, ale w stosownie niższej cenie