Music Man StingRay 5 Honey Burst 2008

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje pięciostrunową gitarę basową Music Man StingRay. Egzemplarz w efektownym kolorze Honey Burst wyprodukowany w roku 2008. Gitara to oczywiście w pełni profesjonalny, wysoki model amerykański. Na jej współcześnie produkowany odpowiednik wydać trzeba obecnie ponad 15 tysięcy złotych. Zdecydowanie nie jest to zabawka, lecz poważny instrument do poważnych zastosowań.

StingRay to jeden z flagowych produktów marki Music Man i jeden z najbardziej cenionych basów na rynku. Te słynące ze znakomitej ergonomii (niesamowicie wygodny gryf z olejowym wykończeniem!) i ponadprzeciętnej uniwersalności (rozbudowana, aktywna elektronika) gitary to prawdziwe woły robocze, które sprawdzą się w każdym stylu. Jeśli dodać do tego bardzo efektowny autorski design i zdecydowanie ponadprzeciętną jakość wykonania otrzymamy bezkompromisowy instrument ze światowego topu.

Gitara ma 14 lat, ale jest zachowana w świetnym stanie. Naprawdę trudno wymagać więcej od instrumentu w tym wieku, bo naprawdę nabawił się on przez lata jedynie kosmetycznych śladów użytkowania i w nieznacznym tylko stopniu różni się od nowego egzemplarza. Pod względem technicznym również nie można niczego gitarze zarzucić. Działa wszystko od kluczy, przez regulację gryfu po elektronikę. Ze świecą szukać tak zadbanego egzemplarza na rynku wtórnym.

W zestawie oryginalny futerał.