Music Man StingRay Natural Gloss 2009

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje czterostrunową gitarę basową Music Man StingRay. To oczywiście wyprodukowany w USA, profesjonalny, amerykański MM, którego nie należy mylić z budżetowymi Sterligami.

To bas zdecydowanie z górnej półki. Model StingRay kosztuje jako nowy ponad 10 tys. złotych i jest jednym z flagowych i najlepiej sprzedających się produktów marki. To jedna z najbardziej cenionych gitar basowych na rynku, która wyróżnia się charakterystycznym brzmieniem, uniwersalnością i oryginalnym wyglądem. To bardzo mocna pozycja w ofercie MM i zdecydowanie nie ma z tym wiosłem żartów.

Ten egzemplarz prezentuje się naprawdę kapitalnie. Wykończenie natural z przepięknym rysunkiem jesionu zdecydowanie robi wrażenie i wspaniale komponuje się z jasnym, klonowym gryfem i czarnym pickguardem.

Cechą charakterystyczną basów Music Man jest ich woskowo-olejowe wykończenie (ręka przesuwa się po szyjce wyjątkowo sprawnie) i niezwykle ergonomiczny profil gryfu. Ogólnie to bardzo wygodny bas i jeśli nie lubicie męczyć się grając to jedna z najlepszych opcji.

Gitara ma oczywiście aktywną elektronikę opartą o humbuckera i rozbudowany equalizer. Ukręcicie na nim naprawdę wiele brzmień i będziecie mogli poruszać się w dosłownie każdym stylu.

Instrument wyprodukowany w roku 2009. Ma 12 lat, ale wygląda praktycznie jak nowy. Może jakieś mikroryski ktoś wypatrzy, ale ogólny stan jest naprawdę wyjątkowy i nieracjonalnym byłoby wymaganie czegokolwiek więcej od instrumentu w tym wieku. Ogólna kondycja jest naprawdę znakomita i nie ma tu nic do dodania. Ze świecą szukać takiego stanu na rynku wtórnym. Basik oczywiście nigdy nie był naprawiany, modyfikowany i jest wolny od wszelkich wad. Progi w znakomitej kondycji.

W komplecie z gitarą sprzedaję oryginalny futerał Music Man. Pochodzi on od innego egzemplarza (od wersji pięciostrunowej, bo taką ma tabliczkę z logo) i znajdzie się na nim trochę śladów użytkowania. Działa jednak i spełnia doskonale swoją funkcję.