Mesa/Boogie Single Rectifier Solo Head 50W

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje head lampowy Mesa/Boogie Single Rectifier Solo 50W.  To żelazny klasyk amerykańskiego producenta, który jest ikoną ciężkich brzmień, ale też (choć o tym mówi się mniej) wzmacniaczem o nieprzeciętnej uniwersalności. Dwa kanały ze zmiennymi trybami pracy pokrywają pełną paletę gitarowych barw od tych krystalicznie czystych po ociekające gainem przestery. 

Wzmacniacz ma dwie w pełni niezależne korekcje, więc możliwości regulacji są potężne i nie wymagają międzykanałowych kompromisów. Generalny master potrafi ujarzmić sprzęt w każdych warunkach i naprawdę na tym potworze da się pograć z przyjemnością nawet w domu. 

Warto też odnotować obecność trybu solo, który w codziennym użytkowaniu bardzo się przydaje. Dwa kanały z opcją  solo pozwalają zagrać wszystkie podstawowe brzmienia bez konieczności stosowania żadnych kostek. 

Wzmacniacz jest używany, ale zachowany w bardzo dobrym stanie i w pełni sprawny techniczne. Znajdą się na nim drobne ślady użytkowania i upływu czasu, ale nic strasznego. Nowy Single Rectifier był (jak to z Mesą bywa) bardzo drogi. Tutaj możecie kupić używany, ale absolutnie pewny egzemplarz w zdecydowanie lepszej cenie. 

W komplecie footswitch.

Na koniec dodam, że jest to oczywiście wersja z fabrycznym, europejskim zasilaniem. 

 

 

 

 

 

Back to top