Mesa/Boogie RectoVerb 25 Combo

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje combo lampowe Mesa/Boogie Rectoverb. Jest to oczywiście zminiaturyzowana, zapakowana do poręcznego combo 1×12 wersja słynnego wzmacniacza Dual Rectifier. Jeśli interesuje was legendarny sound Mesy, ale nie chcecie kupować dużej i ciężkiej głowy, ten maluch z pewnością was zadowoli, bo jego możliwości i klasa brzmienia naprawdę imponują. Nic dziwnego – nie jest to w końcu dekoracyjny gadżet wyprodukowany w fabryce na krańcu świata lecz – podobnie jak duża wersja – konkretny, zbudowany w USA sprzęt o znakomitej specyfikacji. Nie ma żartów, w sklepie za tego szkraba trzeba zapłacić bez mała 10 tysięcy złotych.

Rectoverb to wzmacniacz dostosowany do współczesnych realiów. Jest wystarczająco głośny do poważnego grania na każdej scenie a dodatkowo świetnie sprawdzi się w domu i studio nagrań. Nie ma tu przerostu formy nad treścią, wszystko jest idealnie skrojone. Oprócz przesteru wszech czasów dostajecie fantastyczne brzmienia czyste i lekko przybrudzone oraz doskonale przemyślany pakiet niezbędnych funkcji (reverb, pętla, redukcja mocy) oraz to, co bezcenne czyli niezwykły komfort transportowania.

Wzmacniacz używany, zachowany w znakomitym stanie. Z tyłu można zauważyć drobne zadrapania tolexu, ale poza tym igła. Technicznie bez zarzutu. Działa wszystko od A do Z.

W komplecie jest oryginalny pokrowiec, footswitc oraz fabryczne papiery.

Zdecydowanie polecam.

Gitary wystąpiły jako dekoracja. Możecie je kupić oddzielnie.

 

 

\