Mayones Jabba Classic 3-Tone Sunburst 2017

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę basową Mayones Jabba 4 Classic. To oczywiście jeden z hitów cenionej na świecie polskiej marki z Gdańska, która przez lata przeszła piękną drogę rozwoju, obecnie jest zaliczana do światowego topu i właśnie obchodzi swoje czterdzieste urodziny.

Jabba to bardzo udane połączenie klasycznych wzorców, nowoczesnej ergonomii i powalającego wyglądu. Zabójczy flame top, główka w kolorze korpusu, podstrunnica z bindigiem i markerami w kształcie bloków robią naprawdę wielkie wrażenie. Instrument ma zamontowane dwa single aktywne Aguilar AG xJ-70 współpracujące z preampem Mayo M-BP2. Jakość elektroniki jest zdecydowanie wyróżniająca się, a możliwości brzmieniowe niezwykle szerokie. Jabba to wygodny instrument. Dostęp do wszystkich 24 progów jest swobodny, a profil gryfu należy do bardzo przystępnych. To znakomity bas, który cieszy się uznaniem. Jeśli lubicie klasykę, ale taką nieco zreformowaną w mądry sposób, ten instrument może okazać się świetnym wyborem.

Gitara zbudowana w roku 2017, zachowana w świetnym stanie. Nie licząc mało widocznego obicia przy pinie od paska, stan na szóstkę z minusem. Stan techniczny najlepszym porządku. Działa wszystko od kluczy, przez regulację gryfu po elektronikę

W zestawie jest oryginalny pokrowiec i komplet papierów.