Marshall JMP 2061X Lead&Bass Handwired

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje head lampowy Marshall JMP 2061X Lead&Bass. Jest to najwyższej klasy reedycja jednego z klasyków Marshalla. Wzmacniacz dla koneserów analogowego brzmienia, wykonany archaiczną technologią handwired point-to-point. Zamiast wszędobylskiej współcześnie płytki PCB znajdziemy w środku połączone ręcznie kolorowe cukierki. To tradycyjne rozwiązanie szczególnie lubiane przez lampowych purystów poszukujących sprzętów z elektryczną duszą. Kiedy wiemy, że nasz wzmacniacz nie wygląda wewnątrz jak PlayStation od razu łatwiej poczuć jest klimat vintage. 

Poza znakomitej klasy podzespołami i wyglądam nawiązującym do plexi ten model charakteryzuje się niewielkimi gabarytami i niską wagą. To wspaniały gadżet dla fanów marki, którzy chcieliby mieć w swoim arsenale coś w duchu starych Marshalli, ale nie mają ochoty dźwigać wzmacniacza wielkości naczepy od tira oraz nie mają do dyspozycji stadionu żeby rozkręcić stuwatową głowę. 

Jeśli szukacie czegoś podręcznego, maksymalnie uproszczonego i dysponującego dającą się okiełznać mocą (20W), ale jednocześnie brzydzicie się nadmiarem krzemu, ten mały head o maksymalnie staroświeckiej konstrukcji przypadnie wam do gustu. Po rozkręceniu go do odpowiedniej głośności poczujecie w najczystszej formie „to” co sprawiło, że Marshalle odniosły taki sukces.  

Wzmacniacz używany, lecz zachowany w świetnym stanie. Znajdą się na nim drobne ślady użytkowania, ale ogólnie wygląda bardziej jak nowy niż używany i prezentuje się przepięknie. Technicznie wszystko w najlepszym porządku. Sprzęt jest w pełni sprawny i wolny od wszelkich wad. 

Uwaga! Ten wzmacniacz nadaje się także do gitary basowej. 

Gitara i kolumna to dekoracja. Kupujesz sam head.