Ibanez Prestige S5470 Transparent Black Sunburst 2010

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje fenomenalną gitarę Ibanez S5470 w wykończeniu Transparent Black Sunburst. Jest to wyprodukowany w Japonii (w legendarnej fabryce Fuji Gen), topowy instrument ze słynnej serii Prestige. Gitara powala wyglądem, jakością wykonania, brzmieniem oraz zakresem możliwości. To bardzo uniwersalny sprzęt, na którym można grać naprawdę wszystko. Jak na wysoki model Ibaneza przystało gitara jest arcydziełem ergonomii i po prostu naszpikowano ją rozwiązaniami pozwalającymi grać szybciej, pewniej i dokładniej.  

Szkielet instrumentu stanowi superlekki, opływowy korpus z mahoniu i pięcioczęściowy klonowo-orzechowy, wyścigowy gryf Super Wizard HP Prestige z palisandrową podstrunnicą, wygodnymi progami jumbo i prętem napinającym z tytanu.  Elektronika, w najbardziej uniwersalnym z możliwych układzie HSH, oparta jest o humbuckery Hot Grinder 2 i singla Short Tracer 2. Można grać na tym wszystko od fenderowskiej szklanki po szatańskie przestery. Oczywiście nie mogło zabraknąć na tym pułapie cenowym dumy Ibaneza czyli fantastycznego ruchomego mostu ZR2 ze stabilizatorem stroju ZPS3.  Wszystko to składa się na wizerunek gitary nowoczesnej, zaawansowanej technologicznie i ekskluzywnej. 

Instrument wyprodukowany w roku 2010. Choć ma 8 lat wygląda zupełnie jak nowy. Ślady użytkowania nie większe niż w przypadku sprzętu ze sklepowej wystawy, zużycie zerowe. Stan na szóstkę. W zestawie futerał, pasek ze straplockami i komplet papierów. Jest również fabryczny karton. To samo dostalibyście kupując tę gitarę u dystrybutora. Nowe „S-ki” tej klasy kosztują 8-9 tysięcy złotych. Tutaj stosownie taniej, ale bez konieczności pójścia na żaden kompromis.