Ibanez Prestige JBM100 Jake Bowen 2014

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Ibanez JBM100, czyli sygnaturę Jake’a Bowensa z Periphery. Instrument to machina oblężnicza z najwyższej półki stylem i konfiguracją jasno opowiadająca się po stronie ciężkich brzmień. To wysoki (linia Prestige), wyprodukowany w Japonii (FujiGen) absolutnie profesjonalny model, który kosztował w jako nowy 11-12 tysięcy złotych. Jeśli szukacie konkretnej gitary do mocnego grania to naprawdę poważny kandydat na to stanowisko.

Gitara powala zabójczą prezencją, jakością wykonania i konfiguracją, która jest prosta, lecz niezwykle skuteczna. Mahoniowy korpus, trzyczęściowy gryf (klon/bubinga), hebanowa podstrunnica, dwa rewelacyjne humbuckery DiMarzio Titan (przełącznik pięciopozycyjny), nieziemsko wygodna szyjka i szlagier Ibaneza w postaci ruchomego mostu Lo-Pro Edge to zestaw wyjątkowo dobrze dobranych cech, które razem naprawdę robią robotę. Oprócz tego ten instrument bez dwóch zdań wyróżnia się niezwykle stylowym wyglądem. Szary, matowy lakier w połączeniu z naturalnym bindingiem i złoto-czarnym osprzętem robi niesamowite wrażenie. Gitara nie jest przesadnie strojna, ale emanuje surową elegancją, która zdecydowanie cieszy oko.

Instrument z roku 2014. Ma już dziewięć lat, ale wygląda prawie jak nowy. Dopatrzycie się może jakichś kosmetycznych śladów użytkowania, ale nie można wymagać więcej od sprzętu w tym wieku. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Wszystko działa jak należy, progi są w świetnym stanie.

W zestawie oryginalny futerał, multitool i instrukcja obsługi. Super komplet stosownie taniej niż było w sklepie. Obecnie gitara nie jest produkowana i nie da się kupić nowego egzemplarza.