Gibson SG Bass Standard 2015

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Zapraszam do licytacji zawodowej  gitary basowej Gibson SG Standard Bass. Sprzęt jest prawie nowy, wyprodukowany w roku 2015. Gitara nie ma obić, odprysków ani żadnych innych poważniejszych śladów użytkowania. Znajdą się standardowo jakieś mikroryski widoczne pod światło, ale to tylko drobnica, która nie psuje ogólnej prezencji. W komplecie z instrumentem oryginalny złoty futerał oraz komplet papierów. To samo dostajecie w sklepie przy zakupie nówki.

Gitara o charakterystycznym, kultowym wyglądzie. Ze względu na skalę 30.5 cala jest bardzo poręczna i komfortowa. Dodatkowo jest także bardzo lekka. Zarówno korpus jak i gryf wykonane zostały z mahoniu, podstrunnica natomiast jest palisandrowa. Takie materiały to gibsonowska klasyka gwarantująca ciemne, nosowe brzmienie vintage. Instrument oczywiście wykończony został cenionym przez muzyków lakierem nitrocelulozowym. Kolor oczywiście najbardziej klasyczny z możliwych – wiśniowy. Gitara ma dwa przetworniki – humbuckera i minihumbuckera. Pierwszy zbudowany został w oparciu o magnes Alnico II, drugi natomiast jest ceramiczny. Taka elektronika pozwala uzyskać szeroką paletę barw przy jednoczesnej prostocie użytkowania. Poza profesjonalną elektroniką gitara ma znakomitej klasy osprzęt: mostek Babicz Full Contact i klucze Grover Shamrock.

Stan techniczny jest nienaganny. Wszystko od A do Z działa jak trzeba. Gitara nie była w żaden sposób modyfikowana, konfiguracja jest fabryczna. Jedynie gałki zostały zmienione na chromowane (takie lepiej się komponują z pickupami i mostkiem).

Back to top