Gibson Les Paul 1957 Reissue (R7) „Blacktop” Custom Shop 2007

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Les Paul 1957 Reissue, czyli tzw. R7. Tym razem egzemplarz w po refinishu (oczywiście czyste nitro) na, mającego swoje miejsce w gibsonowskiej kulturze, Blacktopa. Jeśli szukacie klasycznej specyfikacji w stylu lat 50 i jakości Custom Shopu, ale zamiast tradycyjnych wykończeń preferujecie coś bardziej zadziornego, taki koncept ma szansę przypaść Wam do gustu. Czarny tył w połączeniu z miodowymi plecami zdecydowanie wyróżnia tę gitarę z tłumu.

Jeśli chodzi o kwestie techniczne to mamy tutaj wzorcowy przykład LP w specyfikacji vintage. Korpus bez żadnej formy redukcji wagi, osprzęt typu vintage (most ABR-1 itd.) i elektronikę opartą Burstbuckery 1 i 2 nawiązujące do klasycznych PAF-ów. Dla kogoś szukającego charakteru pierwotnych LP model 1957 Reissue jest opcją, której zdecydowanie nie można zignorować. Ten model to czysta forma LP wolna o jakichkolwiek eksperymentów i innowacji.

Gitara w idealnym stanie technicznym, ustawiona i gotowa do gry. Ponadto bez większych śladów użytkowania, pod względem wizualnym bardzo bliska nowemu egzemplarzowi.

W komplecie oryginalny futerał i certyfikat.