Gibson Explorer Standard 2016 Ebony

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Gibson Explorer. Tym razem egzemplarz z rocznika 2016 w srogim i posępnym wykonczeniu  Ebony. Instrument ma pięć lat, ale wygląda naprawdę bardzo świeżo i trudno wymagać czegokolwiek więcej od używanej gitary. Może ktoś kto będzie bardzo chciał wypatrzy jakąś ryskę lub minimalną wgniotkę, ale to wyłącznie jakieś śmieszne rzeczy. Ogólnie stan na piątkę z plusem i ze świecą szukać takich rzeczy na rynku wtórnym. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Progi są jak nowe, wszystkie części są oryginalne, działa wszystko od regulacji gryfu po elektronikę. 

Ponadto w zestawie znajdziecie oryginalny pokrowiec i komplet papierów,

Explorer to surowe piękno i prostota.  Nie ma tu nadmiernego  efekciarstwa, ale też cieć budżetowych i taniochy. Jak na wersję Standard przystało ma wszystkie cechy rasowego Gibsona i nie powinien nikogo rozczarować. 

Gitara ma mahoniowy korpus o jedynym w swoim rodzaju kształcie, a także również mahoniowy gryf z piękną, palisandrową podstrunnicą.   Do wykończenia użyto tradycyjnego lakieru nitrocelulozowego wypolerowanego na wysoki połysk. Przetworniki to oczywiście dwa lodołamacze 500t/496r – przystawki bardziej w stylu EMG niż klasycznych humbuckerów Gibsona na magnesach AlNiCo. Gitara stworzona do ciężkiego grania o charakterystycznym szorstkim, zimnym i ostrym brzmieniu.

Twa nieustanny wyścig zbrojeń i powstają coraz bardziej wymyślne instrumenty do ciężkiego grania, ale to Gibson Explorer ma swój ponadczasowy thrashowy klimat, który niezmiennie od lat czyni go ikoną ciężkich brzmień. Gorąco polecam! 

 

 

 

 

 

Back to top