Gibson EB 5-String Natural Ash 2013

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje bas Gibson EB w wersji pięciostrunowej. Instrument w wykończeniu Nautral, wyprodukowany w roku 2013.

Ten model nie jest obecnie produkowany i nie da się kupić fabrycznie nowego egzemplarza. Gitara jest bardzo dobra (produkcja oczywiście USA) i z pewnością jest jedną z najciekawszych propozycji w tym budżecie.

Instrument charakteryzuje korpus z jesionu bagiennego o ładnym usłojeniu, klonowy gryf z palisandrową podstrunnicą i stylowa maskownica tortoise.

Elektronika jest oparta o dwa porządne humbuckery Gibsona (z opcją rozłączania cewek), mostek to Babicz Full Contact a klucze to wysokiej jakości Grovery. Specyfikacja bez problemu osiąga profesjonalny poziom i zadowoli każdego miłośnika niskich tonów. Zdecydowanie warto mieć w swoim arsenale charakterystyczny, nosowy sound Gibsona.

Gitara jest bardzo ergonomiczna (dobry dostęp do wysokich progów, przyjemny profil szyjki) i bardzo lekka (3,9 kg).

Bas ma ponad 10 lat, ale zachowany jest w bardzo dobrym stanie. Znajdą się oczywiście niewielkie ślady normalnego użytkowania (m.in. małe przetarcie lakieru od kciuka), ale to wszystko kosmetyka bez wpływu na ogólną prezencję. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Progi są w znakomitym stanie, mają jedynie minimalne ślady użytkowania i zdecydowanie nic nie trzeba z nimi robić.

W zestawie z instrumentem oferujemy znakomitej klasy oryginalny futerał z czarnym obiciem i białym pluszem. W komplecie są również fabryczne papiery.