Fender Ramparte Pawn Shop

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje wzmacniacz gitarowy Fender Ramparte Pawn Shop. To dość mało znane, produkowane w latach 2013-2014 lampowe combo, które charakteryzuje się intrygującym wyglądem i niezwykłą prostotą użytkowania.

Piecyk ma dwa kanały. Pierwszy to typowa dla Fendera szklanka łamiąca się nieco pod koniec skali, drugi to blues-rockowy przester. To sprzęt zdecydowanie dla minimalistów. Na panelu kontrolnym znajdują się obsługujące niezależnie każdy z kanałów gałki głośności i… nic poza tym. Taką prostotę znamy z legendarnych, starych lampiaków Fendera takich jak choćby legendarny Champ. Jeśli lubicie klimaty vintage spodoba wam się taka absolutnie wyzwolona od ciągłego kręcenia gałami koncepcja. 9 watów i 12-calowy głośnik powiedzą prawdę o waszej gitarze i… grze.

Wzmacniacz zachwyca wyglądem. Pokryty jest materiałem z wiktoriańskim retro wzorem. Jako taki doskonale sprawdzi się nie tylko jako sprzęt do pobrzdąkania na oldschoolowym stracie lub tele, ale również z powodzeniem będzie pełnił funkcję stylowego mebla do salonu.

Sprzęt w pełni sprawny, zachowany w bardzo dobrym stanie (kosmetyczne ślady użytkowania). Rzadka rzecz, trudna do znalezienia na rynku wtórnym.

Gitara wystąpiła jako dekoracja. Możecie ją kupić na innej aukcji.

 

 

 

 

 

 

Back to top