Fender Princeton Reverb 65 Reissue Blonde Ltd. Alnico Gold

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje kultowe combo lampowe Fender Princeton Reverb 65 Reissue. Tym razem egzemplarz w limitowanej wersji blonde nawiązującej do wzmacniaczy Fendera produkowanych na początku lat 60. Wygląda naprawdę niesamowicie i poza tym, że zmiażdży was swoim brzmieniem, stanie się przepiękną ozdobą waszego salonu.  To niezwykle stylowy gadżet dla każdego fenderowca, ale przede wszystkim absolutnie profesjonalny, wyrafinowany sprzęt dla świadomych graczy. 

Poza unikatowym wyglądem ten egzemplarz wyróżnia fantastyczny głośnik. Zamiast fabrycznego Jensena miejsce w obudowie znalazł Celestion Alnico Gold 10, czyli jeden z głośników wszech czasów, którego jedyną wadą jest zawrotna cena w okolicach 1000 zł. Ta modyfikacja wynosi ten (i bez tego rewelacyjnie brzmiący wzmacniacz) na jeszcze wyższy poziom.  Tak wyglądający i  wyposażony Princeton naprawdę wymiata i jest godny współpracy z najlepszymi wiosłami. 

Princeton jest malutki, bardzo mobilny, świetnie brzmi po cichu, ale w razie czego jest wystarczająco głośny żeby zagrać poważną sztukę. Z kolumną 1×12 spokojnie może stawać w szranki z większym i cięższym rodzeństwem jak Vibrolux i Deluxe Reverb a i bez niej daje sobie radę lepiej niż można by sądzić po jego gabarytach.  NIeco mniejsza moc  nie jest zauważalna podczas codziennego użytkowania, a korzyści płynące z niewielkich rozmiarów, niskiej wagi i braku typowego dla ww. skoku głośności od początku skali, dyskwalifikującego je w domowych zastosowaniach, są nie do przecenienia. Mówi się, że Princeton to najlepsze na świecie combo wyposażone w 10 calowy głośnik. Zgadzam się z tym stwierdzeniem i szczerze zachęcam do wypróbowania tego małego cacka. Purystyczny układ z lampą prostowiniczą, doskonały sprężynowy reverb i lampowe vibrato to esencja Fendera upakowana w obudowie wielkości transporterka dla kota.

Wzmacniacz jest używany, ale zachowany w bardzo dobrym stanie. Trudno mu cokolwiek zarzucić jeśli chodzi o wygląd a pod względem technicznym wszystko z  nim w najlepszym porządku. 

W komplecie footswitch.

Gitary wystąpiły jako dekoracja. Możecie je kupić oddzielnie.