Fender Precision Bass V American Standard Candy Cola 2011

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę basową Fender American Standard Precision Bass. To poszukiwana wersja pięciostrunowa w efektownym wykończeniu Candy Cola. Gitara nie wymaga szczególnych rekomendacji – jest to uwielbiany na całym świecie koń roboczy o tysiącu zastosowań. Olchowy korpus, klonowy gryf, pojedynczy pickup oraz najprostsza korekcja volume/tone to sprawdzona recepta na ponadczasowy bas.

Instrument ma 13 lat, ale jest zachowany w znakomitym stanie. Znajdą się kosmetyczne ślady użytkowania w postaci mikrorysek i drobnych wgniotek widocznych tylko przy dokładnym oglądaniu, ale ogólna kondycja instrumentu nie budzi żadnych zastrzeżeń. Pod względem technicznym wszystko działa perfekcyjnie. Elektronika jest w pełni sprawna, regulacja gryfu działa bez zarzutu, a progi po lekkim szlifie nie mają żadnych śladów użytkowania. To piękny, zadbany egzemplarz, któremu absolutnie niczego nie brakuje.

Precel to żelazna klasyka brzmienia gitary basowej. Czasy się zmieniają, gitary się zmieniają, a ten model zawsze ma swoje miejsce na scenach świata. Zdecydowanie warto mieć go w swoim arsenale – to niezastąpiony instrument w wielu muzycznych sytuacjach.

Jest to wersja rocznicowa z jubileuszową płytką mocowania gryfu. W 2011 model Precision Bass obchodził swoje sześćdziesiąte urodziny, które zostały uczczone właśnie w ten sposób.

W zestawie oryginalny futerał.