Fender American Deluxe Precision Bass Sunburst 2006

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje ekskluzywną gitarę basową Fender Precision Bass. Jest to instrument z prestiżowej serii Deluxe, a więc jeden z najwyższych (i co za tym idzie najdroższych) modeli marki. Gitara rzecz jasna wyprodukowana w USA, dedykowana dla otwartych na innowacje profesjonalistów.

Ten bas ma olchowy korpus ze strunami przewlekanymi od tyłu i klonowy gryf. To najbardziej tradycyjna pod względem wizualnym wersja w ponadczasowym wykończeniu sunburst. Pod klasyczną prezencją kryje się jednak w tym modelu sporo ciekawych rozwiązań. Serii Deluxe przyświeca bowiem filozofia dostosowywania do współczesnych realiów klasycznych projektów Leo Fendera. Precel z tej serii jest nowoczesnym basem o niezwykłej uniwersalności, szerokim możliwościom brzmieniowym i dopracowanej ergonomii.

Bas ma elektronikę opartą o singla i humbuckera z rozbudowanym, aktywnym equalizerem. Taka konfiguracja pozwala z łatwością poruszać się po wszystkich stylach muzycznych i dopasować instrument do indywidualnych potrzeb.

Gitara jest niezwykle wygodna – ma gryf o komfortowym, asymetrycznym profilu i charakterystyczne podcięcie korpusu zapewniające bezproblemowy dostęp do najwyższych pozycji. To jeden z wygodniejszych basów na rynku, naprawdę dopracowany pod tym względem.

Gitara wyprodukowana w roku 2006. Ma 15 lat, ale ogólnie rzecz biorąc jest zachowana w bardzo dobrym stanie. Ma jedną wgniotkę na topie i jakieś standardowe, drobne ryski, ale to tylko kosmetyka bez wpływu na cokolwiek.  Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Instrument jest w pełni sprawny i gotowy do gry. Progi są w znakomitym stanie.

W komplecie z gitarą sprzedaję oryginalny futerał. Ma uszkodzony jeden narożnik, ale nie wpływa to na jego funkcjonalność.