Fender Player Mustang Bass PJ Sienna Sunburst 2021

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę basową Fender Player Mustang Bass PJ. Instrument wyprodukowany w roku 2021 a więc bardzo, bardzo świeży. Gitarę formalnie sprzedaję jako używaną, ale w istocie to igła jak prosto z fabryki. Nie ma żadnych śladów użytkowania oraz nie wykazuje jakiegokolwiek zużycia. Ze świecą szukać takich instrumentów na rynku wtórnym.

Ten model to nieco niszowa alternatywa dla JB czy Precla. Jeśli szukacie w ofercie Fendera instrumentu zdecydowanie mniej oklepanego niż te dwa modele, to Mustang jest niewątpliwie godną uwagi opcją. Gitara wygląda zdecydowanie bardziej hipstersko (to chyba nie jest już zbyt modne słowo) i idealnie wpisuje się we wszelkie odmiany rockowej alternatywy. Vintage’owy kształt, świetny kolor Sienna Sunburst i kilka ciekawych rozwiązań technicznych (np. krótka skala) to rzeczy, które na pewno przypadną do gustu miłośnikom gitarowych osobliwości.

Jeśli szukacie uniwersalnego i kompaktowego instrumentu warto rozważyć ten model. Konfiguracja PJ pozwoli poruszać się w wielu stylach, a wygląd nie pozostawi nikogo obojętnym.

W zestawie oryginalny pokrowiec.

 

 

 

 

 

 

 

Back to top