Fender Jazz Bass American Ultra Natural 2019

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje znakomitą gitarę basową Fender Jazz Bass z wysokiej serii American Ultra. To najnowsza, aktualnie produkowana wersja luksusowej i najbardziej zaawansowanej technicznie basówki Fendera, która zastąpiła znane z wcześniejszych roczników modele takie jak Deluxe i Elite.

Gitara naszpikowana nowinkami – ponadprzeciętnie uniwersalna dzięki rozbudowanej elektronice (bezszumowe pickupy najnowszej generacji Noiseless Ultra, aktywny układ 18V z możliwością przejścia w tryb pasywny i rozbudowany korektor) oraz bardzo ergonomiczna za sprawą dokładnie przemyślanej geometrii wszystkich elementów (komfortowy profil gryfu, zmienny radius, opływowy kształt korpusu ułatwiający dostęp do wysokich pozycji).

Gitara kosztuje w sklepach bez mała 10 tysięcy złotych i jest jednym z najdroższych Fenderów produkowanych poza Custom Shopem. To rasowy amerykański JB w dostosowanym do współczesnych realiów, nowoczesnym wydaniu.

Oprócz świetnej specyfikacji technicznej, gitara naprawdę pięknie się prezentuje. Przez lakier bezbarwny podziwiać można efektowne słoje jesionowego korpusu, a gryf ozdabia binding podstrunnicy oraz efektowne prostokątne markery.

Gitara z roku 2019 – bardzo świeża. Ślady użytkowania są kosmetyczne, instrument wygląda praktycznie jak nowy. Pod względem technicznym wszystko w najlepszym porządku. Wszystko działa jak trzeba, progi są w znakomitym stanie, mają naprawdę znikome ślady użytkowania.

W komplecie oryginalny futerał i papiery.