Fender Jazz Bass American Traditional Black 1999

Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę basową Fender American Traditional Jazz Bass.

Instrument wyprodukowana w roku 1999. Pochodzi z krótkiej i dziś trochę zapomnianej serii oferowanej w latach 1999-2001.

Ten model charakteryzuje specyfikacja łącząca w sobie cechy modelu Standard i Vintage. Można porównać ten bas do współcześnie produkowanego modelu Performer, który pełni mniej więcej podobną funkcję w ofercie.

W każdym razie gitara jest trochę tańsza niż model American Standard, ale jest w pełni profesjonalnym, wyprodukowanym w USA instrumentem, na którym można polegać. Ze względu na swój wiek ma szansę przypaść do gustu miłośnikom nieco starszych wioseł.

Bas ma ponad 20 lat i znajdzie się na nim trochę wgniotek, rysek i innych śladów normalnego użytkowania. Nic strasznego, ale widać, że nie jest to nówka. Technicznie jednak wszystko w najlepszym porządku. Osprzęt i mechanika gryfu pracują jak trzeba, progi po szlifie nie mają obecnie żadnych śladów i absolutnie nic nie trzeba z nimi robić.

Jeśli chodzi o elektronikę to tutaj jest pewien upgrade do odnotowania. Standardowe przetworniki zostały wymienione na cenione przetworniki marki Hathor Pickups. Pickupy były najsłabszym ogniwem oryginalnej specyfikacji. Teraz to już zupełnie kompletny instrument na wysokim poziomie.

W komplecie z basem sprzedaję twardy futerał widoczny na zdjęciach. Jest już nieco sponiewierany, ale działa jak trzeba i doskonale spełnia swoją funkcję.