Fender Jazz Bass 3-Tone Sunburst CBS 1978

Sprzedane
Sprzedane!

`

Elektryczna Dusza prezentuje wyjątkową gitarę basową Fender Jazz Bass. Tym razem egzemplarz z roku 1978, a więc rasowy klasyk z ery CBS. To bas o klasycznej specyfikacji vintage i obłędnym wyglądzie, na który składa się przepiękne wykończenie 3-tone sunburst oraz cała feeria zebranych przez lata kapitalnych śladów użytkowania tworzących zapierający dech w piersiach naturalny relic.

Gitara w bogatej wersji – ma binding wokół podstrunnicy, markery w kształcie bloków i charakterystyczne dla starych Jazz Basów chromowane osłony. Instrument wygląda naprawdę stylowo i zdecydowanie wyróżnia z tłumu.

Basik ma oryginalne pickupy, wciąż fabryczne progi w bardzo dobrym stanie i ogólnie jest świetnie zachowanym egzemplarzem. Stan techniczny, pomimo ponad 40 lat na karku gitary, nie może budzić żadnych zastrzeżeń. Działa wszystko od A do Z i zdecydowanie nie trzeba się nastawiać na jakieś remonty. Instrument jest ustawiony i gotowy do gry. Oprócz tego, że to fantastyczne wyposażenie na scenę i do studia, taki egzemplarz z pewnością okaże się również doskonałą inwestycją.

W komplecie jest widoczny na zdjęciach futerał marki Rickenbacker.