Fender American Vintage Jazz Bass 1962 Reissue 2009 OW

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje najwyższej klasy gitarę basową Fender Jazz Bass . Tym razem egzemplarz z bardzo szanowanej, wysokiej (najwyższej poza Custom Shopem) serii American Vintage stanowiącej zbiór wiernych reedycji najbardziej interesujących modeli Fendera sprzed wielu dekad. Ten egzemplarz jest dokładnym odtworzeniem pierwotnych Jazzów z początku lat 60,a więc z pewnością przypadnie do gustu basistom lubującym się w klimacie retro.

 Gitara w chyba najbardziej pożądanym wykończeniu Olympic White.  Prezentuje się świetnie i trudno przejść obok niej obojętnie. Chromowane maskownice przypominające zderzak Cadillaca, charakterystyczne podwójne gałki (stack knobs),  osprzęt i pickupy w klimacie vintage, logotypy na lakierze oraz sprzyjający dobremu brzmieniu, fantastycznie starzejące się wykończenie w nitro, składają się na istny wehikuł czasu, który z łatwością przeniesie nas do dekady Beatlesów. Poza znakomitym wyglądem i niedostępnymi w innych seriach składowymi specyfikacji, basy z serii American Vintage uchodzą po prostu za jedne z najlepszych Fenderów.  Jeśli więc chcecie sprawić sobie rasowego Jazza w wersji nieco bardziej wyszukanej niż amerykański Standard polecam rzucić okiem na ten model, bo to prawdziwy wyczes. 

Bas z roku 2009, zachowany w bardzo dobrym stanie. Znajdzie się trochę rysek, trochę małych wgniotek, ale to wszystko mało istotne, trudne do uchwycenia na zdjęciach rzeczy pozostające bez wpływu na ogólną prezencję. Stan techniczny jest nienaganny. Wiosło jest w pełni sprawne, ustawione i gotowe do gry. Działa wszystko, co działać powinno, progi są w bardzo dobrym stanie. 

W zestawie z basem sprzedaję oryginalny, przepiękny złoto-brązowy futerał oraz trochę makulatury od producenta. 

Zdecydowanie polecam.