Fender American Vintage II 61 Stratocaster Olympic White 2023

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę Fender American Vintage II 1961 Stratocaster. To najnowsza, aktualnie produkowana wersja amerykańskiego strata w specyfikacji vintage i zarazem jeden z najwyższych modeli w podstawowej ofercie Fendera.

Gitara jest wiernym odtworzeniem strata produkowanego na początku lat 60. Jeśli lubicie gitary w klimacie retro, ten model przypadnie wam do gustu, bo znajdziecie w nim wiele historycznych smaczków, które niezmiennie emocjonują gitarzystów poszukujących brzmień sprzed dekad.

Olchowy korpus z frezami SSS, pickupy Pure Vintage, lakier nitro w kolorze Olympic White, miętowy pickguard, żółte plastiki, staroświecki osprzęt i gryf o parametrach vintage (profil C, radius 7.25, 21 progów, palisandrowa podstrunnica z złotymi markerami) to sprawdzony przepis na strata w bardzo klasycznej odsłonie. Gitara ma charakter i prezentuje się po prostu ikonicznie. Dla wielu taka wersja to po prostu wzorcowy strat.

Instrument z roku 2023. Formalnie sprzedaję go jako używany, ale w praktyce to prawie nówka. Śladów użytkowania brak, zużycie jest zerowe. W komplecie z gitarą sprzedaję znakomitej klasy oryginalny futerał. Są również fabryczne papiery.