Fender American Standard Jazz Bass 1996

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę basową Fender American Standard Jazz Bass. Jest to wersja czterostrunowa w klasycznym wykończeniu 3-tone sunburst. Gitara nie wymaga szczególnych rekomendacji. To uwielbiany na całym świecie koń roboczy o tysiącu zastosowań. Instrument prawie prawie dwudziestopięcioletni (rocznik 1996), powinien więc przypaść do gustu miłośnikom nieco starszych Fenderów. Pomimo wieku bas zachował się w naprawdę bardzo dobrymstanie. Znajdą się oczywiście kosmetyczne ślady użytkowania w postaci drobnych rysek, czy niewielkich wgniotek, ale to tylko kosmetyka bez wpływu na cokolwiek. Pod względem technicznym również wszystko jest w najlepszym porządku. Działa wszystko od A do Z i nie ma się do czego przyczepić. Elektronika jest w pełni sprawna, regulacja gryfu pracuje jak trzeba, progi są po szlifie i nie mają żadnych śladów użytkowania. 

Bas nie był modyfikowany. Konfiguracja jest fabryczna, jedynie pickguard został wymieniony na czarny. 

Jazz Bass to żelazna klasyka brzmienia gitary basowej. Czasy się zmieniają, gitary się zmieniają a ten model zawsze ma swoje miejsce na scenach świata. Zdecydowanie warto mieć w swoim arsenale, to niezastąpiony instrument w wielu muzycznych sytuacjach. 

W zestawie oryginalny futerał. Ma trochę śladów użytkowania, ale jest w pełni sprawny. 

Współczesny odpowiednik tego modelu kosztuje ponad 6-7 tysięcy złotych. Tutaj egzemplarz z fajnego rocznika znacznie taniej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to top