Fender American Special Jazz Bass Candy Apple Red 2013

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę basową Fender American Special Jazz Bass. Klasyczna wersja czterostrunowa w kapitalnym, ponadczasowym i chyba najbardziej pożądanym w przypadku tego modelu wykończeniu Candy Apple Red. Ach, te czerwone gitary! 

Instrument wyprodukowany w roku 2013, zachowany w znakomitym stanie. Znajdą się jakieś ryski, trochę wgniotek z tyłu i jakieś minimalne obicia, ale generalnie instrument prezentuje się bardzo świeżo i robi wrażenie.  Technicznie wszystko w najlepszym porządku. Działa wszystko od kluczy, przez regulację gryfu po elektronikę. 

Jazz Bass to podstawa w swojej branży.  Gitara nie wymaga szczególnych rekomendacji, jest uwielbianym na całym świecie koniem roboczy o tysiącu zastosowań. Wersja American Special to absolutnie profesjonalny, wyprodukowany w USA model, który ma świetną specyfikację i z pewnością zadowoli najbardziej wymagających muzyków. Doskonały partner do studia i na scenę. Klasyka gatunku. Cały świat na amerykańskich Fenderach, też będziecie zadowoleni. 

W zestawie z gitarą sprzedaję oryginalny futerał z ABS, który ma uszkodzoną i prowizorycznie naprawioną rączkę (zob. ostatnie zdjęcia).