Fender American Select Jazz Bass Amber Burst 2012

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę basową Fender American Select Jazz Bass. Instrument z najwyższej półki, prestiżowy i niezwykle efektowny wizualnie. W tej serii Fender naprawdę zaszalał i uczynił ze swoich popularnych (i zwykle skromnych wizualnie) modeli prawdziwe dzieła sztuki ociekające egzotyką i luksusem.

Gitara ma tradycyjny dla JB olchowy korpus. Tym razem jednak naklejono na niego efektowny top, który wykończono przepięknym, transparentnym malowaniem Amber Burst, które zdecydowanie wyróżnia się z tłumu. Markery w kształcie bloków, customowe gałki i okolicznościowy medalion z tyłu główki to także przyjemne detale, podkreślające szczególny charakter tego modelu. Całość prezentuje się naprawdę wykwintnie. 

Warto dodać, że Select to jeden z wygodniejszych basowych Fenderów. Gryf z profilem C i zmienny radius podstrunnicy zapewniają świetny komfort.

Gitara wyprodukowana w roku 2012. Ma już dziesięć lat, ale zdecydowanie nie zdradza swojego wieku. Jeśli będziecie bardzo szukać wypatrzycie drobne mikroryski, czy może jakieś pojedyczne płytkie wgniotki, ale generalnie kondycja na piątkę z plusem i trudno wymagać czegoś więcej od instrumentu w tym wieku. Technicznie wszystko w najlepszym porządku, progi są w znakomitej kondycji. 

W komplecie z gitarą sprzedaję oryginalny, tweedowy Futerał G&G w dedykowanej do modelu Select wersji. Sam futerał tej klasy to spory wydatek. W komplecie są także fabryczne papiery, dostajecie więc elegancki, sklepowy komplet. 

Zdecydowanie polecam.