Fender Am. Standard Jazz Bass Olympic White 2016

SPRZEDANE
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę basową Fender American Standard Jazz Bass. Klasyczna wersja czterostrunowa w kapitalnym, ponadczasowym i chyba najbardziej pożądanym w przypadku tego modelu wykończeniu Olympic White. 

Instrument wyprodukowany w roku 2013, zachowany w stanie idealnym. Serio – ten bas wygląda jak ze sklepu, nie ma żadnych, obić, odprysków i rys oraz jest w doskonałym stanie technicznym (zużycie zerowe).  Może ktoś wypatrzy jakąś mikroryskę widoczną  pod światło, ale generalnie nie ma o czym mówić i naprawdę trudno wymagać więcej. Sprzęt oczywiście nie był modyfikowany i jest wolny od wszelkich wad.

W zestawie z gitarą sprzedaję oryginalny futerał z ABS. W komplecie jest także trochę makulatury od producenta. 

Jazz Bass to podstawa w swojej branży.  Gitara nie wymaga szczególnych rekomendacji, jest uwielbianym na całym świecie koniem roboczy o tysiącu zastosowań. Wersja American Standard to stworzony dla profesjonalnych muzyków, wysokiej klasy sprzęt o bezkompromisowej specyfikacji, który będzie doskonałym partnerem w studio i na scenie. Cały świat na tym gra, też będziecie zadowoleni.