Fender 65 Deluxe Reverb Head

Sprzedane
Sprzedane!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje lampowy klasyk, wzmacniacz Fender Deluxe Reverb. Tym razem egzemplarz w unikatowej, obecnie chyba już nieprodukowanej i ogólnie trudnej do znalezienia wersji head. Taki DR jest niewielki, lekki i daje duże możliwości zabawy z różnymi kolumnami.

Technicznie jest to oczywiście wersja ’65 Reissue, czyli wznowienie legendarnego Blackface’a. Wzmacniacz wszech czasów, standard studyjny i koncertowy potwór.  Mistrzowski clean, a po rozkręceniu kapitalny, amerykański drive. Do tego wyborny sprężynowy reverb i lampowe tremolo w jakości nieosiągalnej dla żadnych kostek. Esencja myśli technicznej  Fendera, konstrukcja, którą wielu gitarzystów zabrałoby na bezludną wyspę (gdyby był na niej prąd). Tego brzmienia i charakteru trzeba przynajmniej spróbować. Deluxe Reverb jest jednym z najczęściej kopiowanych przez multiefekty i procesory wzmacniaczy, ale tylko oryginał zapewnia pełnię doznań. Poza tym jest także pięknym meblem! 

Sprzęt zachowany w  niemal idealnym stanie. Ma tylko drobne ślady użytkowania i upływu czasu, ale generalnie naprawdę trudno wymagać więcej od używanej rzeczy.  Lampy są w znakomitym stanie i nie trzeba się obawiać o ich szybkie zużycie. Działa wszystko od A do Z i nie ma o czym mówić. W zestawie jest oryginalny footswitch.  Zdecydowanie warto się zainteresować. 

 

 

 

 

Back to top