Epiphone Masterbilt Frontier Iced Tea 2021

2,999 zł

Jesteś zainteresowany? Odezwij się!
  • 6 miesięcy gwarancji
  • darmowa wysyłka
  • pełna satysfakcja

Elektryczna Dusza prezentuje gitarę akustyczną Epiphone Frontier. Instrument  z wysokiej z serii Masterbuilt, która ma znakomity stosunek jakości do ceny i może pochwalić się jak najlepszymi opiniami. Akustyki i hollow body zawsze były mocną stroną Epiphone’a. Ten model nawiązuje do historycznego klasyka wprowadzonego na rynek pod koniec lat pięćdziesiątych. Oryginały z epoki są bardzo trudne do znalezienia i kosztują dziesiątki tysięcy złotych. Tutaj macie bardzo udaną reedycję, która pozwala poczuć czar tego niezwykłego pudła bez wydawania fortuny. To jeden z najwyższych modeli ze współczesnej oferty Epiphone’a, zdecydowanie jedna z najciekawszych propozycji marki i zupełnie profesjonalny sprzęt do poważnych zastosowań. 

Specyfikacja gitary jest bardzo porządna. Ten wykonany w całości z litego drewna i wyposażony w elektronikę  Fishman Sonitone instrument spokojnie może stanąć w szranki z o wiele droższymi propozycjami innych producentów. Charakterystyka brzmieniowa, jakość wykonania i stylistyka vintage zdecydowanie wyróżniają tę gitarę na tle konkurencji. 

Gitara świetnie wygląda.  Ze swoim westernowym kształtem, lakierowaniem typu sunburst, efektownym pickguardem, licznymi bindingami i inkrustacjami robi duże wrażenie. Taka, kojarzona z amerykańskiem folkiem stylistyka, jest typowa dla epoki, do której nawiązuje gitara. Podobnie wyglądają, wprowadzone na rynek w podobnym okresie, kultowe modele Gibsona takie jak Hummingbird czy Dove. 

Gitara formalnie sprzedaję jako używaną, ale w praktyce jest dosłownie jak nowa.  Śladów użytkowania praktycznie brak, zużycie jest zerowe. W zestawie jest komplet papierów i fabryczny karton.