Dingwall NG3 Nolly Sig.5 Metallic Black 2019

Sprzedane
Sprzedane!

Elektryczna Dusza prezentuje najwyższej klasy gitarę basową Dingwall NG3 w kapitalnym wykończeniu Metallic Black (z metalicznym czarnym lakierem i stylizowanym na karbon pickguardem).

To pięciostrunowa sygnatura Adama „Nolly” Getgooda, która jest synonimem prawdziwie nowoczesnego basu. Jest to instrument multiskalowy z tzw. wachlarzowymi progami (fanned-fret), a więc taki z długością menzury dostosowaną indywidualnie do optymalnego zachowania każdej struny. Ta innowacyjna konstrukcja przekłada się na wyjątkową klarowność, równowagę brzmienia oraz komfort gry. Różnicę w stosunku do basu, o jednej skali zauważycie od razu. Dzięki temu patentowi, bas Dingwalla dostarcza niezrównanej jakości dźwięku bez konieczności uwzględniania konstrukcyjnych kompromisów. Zastanawiacie się, jak będzie się na tym grało? Spokojnie, przesiadka nie jest uciążliwa i obsługa takiej konstrukcji szybko wchodzi w krew.

Dingwall to nie tylko interesujący pod względem lutniczym wynalazek. To również znakomitej jakości materiały (olcha+klon), komfortowy profil gryfu i zaawansowana elektronika trzema pickupami, rozbudowanym korektorem i dwoma trybami pracy (pasywny/aktywny). To bas zaprojektowany tak, że zagracie na nim wszystko – uniwersalność jest jego bardzo mocną stroną. Jeśli poszukujecie basu ostateczego, może to być jeden z lepszych wyborów.

Gitara z roku 2019. Ogólnie zachowana w znakomitym stanie. Pod względem technicznym jest dosłownie idealnie, wszystko działa jak należy. Ślady użytkowania są minimalne i nie mają wpływu na ogólną estetykę. Jeśli chodzi o modyfikacje to ten egzemplarz ma przesunięty jeden pin paska i wyfrezowane małe rowki w rejonie siodełka, które poprawiają kąt opadania strun w kierunku kluczy.

W zestawie jest oryginalny pokrowiec.